Kolik stojí tvorba webu?

K ohodnocení naší práce nabízíme dva rozdílné přístupy. První možností, kterou využívá většina zákazníků, je platba jednorázové částky 9000 Kč, po jejímž zaplacení se stáváte vlastníkem webu. Druhou možností je vytvoření a následný pronájem webu za 450 Kč měsíčně. Jestliže máte zájem o tuto možnost, je nutné dohodnout si pronájem minimálně na jeden rok. Pokud se z počátku rozhodnete stránky pronajmout a později je budete chtít odkoupit, není to problém. Všechny uváděné ceny jsou konečné a nezaplatíte ani korunu navíc.

Kdy bude web hotový?

Díky prověřeným, maximálně efektivním postupům šetříme čas oběma stranám. Hotový web běžně dodáváme do dvou týdnů od obdržení podkladů.

Jak probíhá komunikace?

Komunikace je realizována především za pomoci emailu. Pro tvorbu webových stránek se jedná o nejvhodnější typ komunikace. Vaše požadavky jsou zaznamenány a my se tak k nim můžeme kdykoliv vracet nebo si je vzájemně předávat.

Budu si moci web sám upravovat?

Ano. Díky redakčnímu systému Wordpress jsou editace textů, vytváření nových podstránek nebo fotogalerií maximálně jednoduché a můžete je provádět přímo ve vašem prohlížeči.

Opravdu potřebuji web?

Před tím, než si web objednáte, měli byste se pořádně zamyslet, jestli ho opravdu potřebujete. Položili jste si otázky typu: „Proč potřebuji web?“ „Co od webu očekávám?“ „Jaký by měl být obsah webu?“

Máte obsah webu připravený? Pokud ano, je ten pravý čas...

...objednat web!

Z našich referencí

Benatske-stuky.eu

„Ač jsem se s panem Říhou neviděl
osobně, stránky byly udělány nad
očekávání dobře a levně. Líbí se mi hlavně
jejich grafické zpracování, ale jsou také
velice účelné. Je vidět,že i na dálku to jde.
Všem vřele doporučuji!“

Jan Katz, majitel Benatske-stuky.eu

Web-project © 2009
Titulka | Tvorba webu | Postup tvorby | FAQ | Kontakt | Zkušenosti s hosting Wedos | Odkazy